Anasayfa
03 Eylül 2022 ( 20 izlenme )
Reklamlar

Özlem bitti! Yeni sezonda seyircisiyle buluşan Müge Anlı'nın ilk sözleri dikkat çekti.

Özlem bitti! Yeni sezonda seyircisiyle buluşan Müge Anlı'nın ilk sözleri dikkat çekti.

24 Haziran 2022'de sezon finaline ulaşan Müge Anlı ile Tatlı Sert seyircilerle buluştu. Sezon finalinde evlendiğini açıklayan Müge Anlı, Müge Anlı Yüzbaşıoğlu olarak hayranlarının karşısına çıktı. Yayın öncesi çok heyecanlı olduğunu ifade eden Anlı'nın "Bu yaz benimle çok uğraştılar" açıklaması dikkat çekti.

Sabah kuşağının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yeni sezonu izleyenler tarafından merakla bekleniyordu. Müge Anlı'nın Instagram hesabından duyurduğu gibi dizi bugün ekranlarda hayranlarıyla buluştu. Gösteriye bomba gibi düşen Anlı'nın heyecanı ve mutluluğu dikkatlerden kaçmadı.

BEKAR GİTTİ EVLİ DÖNDÜ
İstanbul Asayiş Daire Başkanı Şinasi Yüzbaşıoğlu ile sezon finalinde nikah masasına oturacağını açıklayan ünlü sunucu, ekranlara Müge Anlı Yüzbaşıoğlu olarak çıktı.

"BU YAZ BENİMLE ÇOK UĞRAŞTILAR"
Milyonları ekrana kilitleyen programın stüdyosu tıka basa dolarken, Müge Anlı'nın giriş konuşması programa damga vurdu. Yayından bir gün önce heyecandan karnının ağrıdığını ve yayına çıkmakta zorlandığını dile getiren Anlı, sözü Avukat Rahmi Özkan'a verirken "Bu yaz benimle çok uğraştılar, sizinle uğraşmadılar" sözleri dikkat çekti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cumartesi'yi işaretlediler! Olayların kontrolden çıktığı Fransa'da "kitlesel eylem" çağrısı Başarılı oyuncu Ezgi Mola anne oldu Eczane 6 büyüklüğünde bir depremle sarsılan Afganistan'daki durum daha da kötüleşiyor. Ölü sayısı 1000'e yükseldi