Anasayfa
02 Nisan 2024 ( 2 izlenme )
Reklamlar

Şarkıcı Selen Görgüzel, yüz gerdirme ameliyatı oldu

Müziği, dansları ve çeşitli konulardaki yorumlarıyla sık sık dikkat çeken şarkıcı Selen Görgüzel, son olarak yaptırdığı estetik işlemlerle gündeme geldi.

Daha önce gençleşme amacıyla yüzüne sünnet derisinden elde edilen kök hücre tedavisi uygulatan ve anne sütü içen Görgüzel, şimdi de estetik ameliyatla genç bir görünüm elde etti. Şarkıcı, yüz ve boyun gerdirme işlemiyle birlikte göz kapaklarındaki fazla deriyi aldırdı. Morarmış sargılı yüzünü Instagram hesabından paylaşan ünlü isim, "Oldukça gergin olduğum doğrudur" notunu ekledi.

Daha önce de çeşitli bakımlarla genç kalmayı hedefleyen Görgüzel, geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir programda erkek sperminin cilde iyi geldiğini iddia etmişti. Bu açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çeken Görgüzel, "Doktorlar tarafından da onaylanan bir şey bu. Erkek spermi, canlı ve tazeyken yüze sürüldüğünde ciltte lifting etkisi yaratıyor ve cildi besliyor. Evli kadınlar da bu anlamda kocalarını kullanabilirler" şeklinde konuşmuştu.
Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye'nin yerli otomobili Togg, Avrupaya ​​yolcu! 92 farklı güvenlik ve performans testinden geçecek. 11 günlük bebeğini kaybeden Aydemir Akbaş'tan ağlatan itiraf: İyi ki yaşamamış Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan Baltimore şehrinde terk edilmiş evler 1 dolara satılacak İzlanda'da yanardağ patlaması! Bir gecede 400 deprem oldu