Anasayfa
01 Aralık 2022 ( 4 izlenme )
Reklamlar

Şemsiyesiz mutlaka dışarı çıkmayın! Meteoroloji bu illerin sağanak yağışa teslim olacağı saati verdi

Şemsiyesiz mutlaka dışarı çıkmayın! Meteoroloji bu illerin sağanak yağışa teslim olacağı saati verdi

Meteoroloji'den alınan güncel hava durumu raporuna göre Marmara bölgesinin batısında, İzmir, Aydın ve Antalya'nın doğu ilçelerinde yarın sabah saatlerinden itibaren yoğun yağış bekleniyor. Sel, sel, yıldırım, toprak kayması ve yağış nedeniyle kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, yarın sabah saatlerinden itibaren Edirne ilçeleri, Kırklareli'nin kuzey ilçeleri, Tekirdağ, Çanakkale ve Balıkesir'in batı kesimlerinde yerel olarak (2160 kilogram/metrekare) sağanak yağış bekleniyor.

EGE VE AKDENİZ'DE ŞİDDETLİ YAĞMUR BEKLENİYOR
Son tahminlere göre yarın sabah saatlerinden itibaren özellikle İzmir'in güney ve batı ilçeleri ile İzmir'in batı kesimlerinde kuvvetli ve yerel olarak çok şiddetli yağış ve gök gürültülü sağanak (metrekareye 3075 kilogram/metrekare) bekleniyor. Aydın. Antalya'nın doğu ilçelerinde yerel ve yer yer çok şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

VATANDAŞLARA UYARI YAPILDI
Sel, sel, yıldırım, toprak kayması ve yağış nedeniyle kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Demet Akalın, Nagihan'ın Survivor'dan elenmesine tepki gösterdi: Yazık günah ”BU YAŞADIĞIM İBRET OLSUN, 10 YILDIR EVLİYİM” İsmailağa Tarikatıyla ilgili yaşanan olaya sessiz kalmayan Av. Selin Nakıpoğlu: Ben avukatım ama bağırmak üzereyim, ne zaman biz bu hale geldik? Benzine dev zam geliyor! Ünlü ekonomist tarih verdi