Anasayfa
13 Şubat 2024 ( 7 izlenme )
Reklamlar

Şeyma Subaşı'nın eski eşi Mohammed Alsaloussi, yeni aşkını ilan etti

Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşı ile 3 gün 3 gece süren bir düğünden sonra evlenmiş, ancak sadece 5 ay sonra boşanmıştı. Bu ayrılığın ardından Alsaloussi, yeni bir ilişkiye adım atmış ve Instagram hesabından sevgilisiyle samimi bir poz paylaşarak ilişkisini duyurmuştur.

Şeyma Subaşı ile yollarını ayırdıktan sonra sessiz bir hayat yaşamaya çalışan Alsaloussi'nin geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir mesajlaşma, dikkat çekmiş ve hayranları tarafından merak uyandırmıştı. Ardından, Alsaloussi'nin Instagram hesabından paylaştığı romantik bir fotoğraf ile yeni sevgilisiyle ilişkisini resmi olarak duyurduğu görüldü.

Şeyma Subaşı'nın eski eşi, bu yeni ilişkiyi ilan etmeden önce Subaşı'nın adının Formula E CEO'su ile anılmasıyla ilgili çıkan aşk iddialarını yalanlamıştı. Subaşı, bu iddiaları yalanlayarak, boşandıktan sonra kimseyle ilişkisi olmadığını ve bekar olduğunu açıklamıştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ordu'ya giden Gülşen fındık bahçesine girdi! Pozları Olay Yarattı! Papa Francis: Mezarım hazır, cenazem sade olmalı Bunu s’akın ama s’akın yapmayın! ÇOĞU KİŞİNİN YAPTIĞI BÜYÜK BİR HARAM! BioNTech ve ABD merkezli OncoC4, Akciğer Kanseri için İlaç Geliştirdi