Anasayfa
01 Nisan 2024 ( 1 izlenme )
Reklamlar

Tayyargillerin şirketine kayyım olarak atanan Bünyamin Ergün intihar etti

Fenomenler soruşturması kapsamında malvarlıklarına el konulan Tayyar ve Özlem Öz çiftinin şirketine kayyım olarak atanan Bünyamin Ergün, intihar etti. Ergün, arkasında "Çok fazla kötülük var" yazılı bir not bıraktı.

Öz çiftinin güzellik ve kozmetik markasının bulunduğu şirkete atanan kayyum Bünyamin Ergün, Başakşehir'de yaşadığı binanın 9. katından kendisini boşluğa bıraktı. Şüpheli ölümüyle herkesi şaşkına çeviren Ergün'ün bıraktığı not, "Çok fazla kötülük var, kimsenin kabahati yok. Ne yaptıysam kendime yaptım" şeklindeydi.

Tayyar ve Özlem Öz çifti, fenomenler soruşturması kapsamında Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 5 ayrı suçtan soruşturma altına alınmış ve yurt dışına çıkışları yasaklanmıştı. Çiftin tüm mal varlıklarına el konulmuştu.

Bu olay, Engin ve Dilan Polat çiftinin tutuklanmasının ardından gündeme gelmişti. Tayyar ve Özlem Öz çiftine, Sağlık Bakanlığı onayı olmadan ürün satmak ve FETÖ ile bağlantılı olmak gibi suçlamalar yöneltildiği belirtilmişti. Çift, suçlamaları reddederek, hukuki sürecin devam ettiğini ve kendilerine yapılanların iftira olduğunu savunmuştu.
Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bahar Alerjisi Olanlar Dikkat! Uzmanlar Uyarıyor... Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gençlere verdiği müjdeli haber Ali Babacan'ı hayli üzdü: Kahroluyorum Her kim sabah, akşam bu duayı on kere okursa, Yanında devamlı 12 melek olur. Galata Köprüsünde Bir Şahıs Kendini Ateşe Verdi! Valilikten Açıklama Geldi!