Anasayfa
27 Ağustos 2023 ( 4 izlenme )
Reklamlar

Uğur Bilgin, nişanlısı İrem Uslu ile mutlu bir birlikteliği evlilikle taçlandırdı

Uzun yıllardır Güldür Güldür Show'un vazgeçilmez oyuncularından biri olan Uğur Bilgin, nişanlısı İrem Uslu ile mutlu bir birlikteliği evlilikle taçlandırdı. Sade bir törenle dünya evine giren çiftin karşılıklı dansları ve Bilgin'in eşine serenatı, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Uğur Bilgin ve İrem Uslu, geçtiğimiz haziran ayında nişanlanmıştı ve nişanları da büyük ilgi görmüştü. Çift, nişan töreninin ardından düğünlerini gerçekleştirdi.

Düğünlerinde İrem Uslu, yine sadelikle büyüledi ve sade bir gelinlik tercih etti. Uğur Bilgin de bu sadeliğiyle eşine uyum sağladı.

Ancak düğünün en unutulmaz anlarından biri, Uğur Bilgin'in eşi için seslendirdiği serenat oldu. Ünlü oyuncunun romantik jesti, düğünü damga vurdu ve sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Karlov'un eşi Marina Karlov: "Rusya ve Türkiye'nin dostluk ve işbirliğini daha da güçlendirmesini istiyorum" dedi Sri Lanka'da cuma günleri artık tatil Kurt Korumalı Mevduat 1,5 trilyon lirayı aştı Son Dakika: Ege denizi beşik gibi! Kuşadası açıklarında 4.5 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi.