Anasayfa
30 Kasım 2022 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Üniversiteyi karıştıran taciz! Öğretim üyesi odasını basan profesör, "Benim olacaksın" diyerek saldırdı

Üniversiteyi karıştıran taciz! Öğretim üyesi odasını basan profesör, "Benim olacaksın" diyerek saldırdı

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden bir profesör, Kocaeli Üniversitesi'nde bir öğretim üyesinin odasına girerek, "Benim olacaksın, seninle evleneceğiz" diyerek onu taciz etti. Saldırı ve tacize neden olan profesör gözaltına alındı.

Dün saat 12:00 sıralarında Prof.Dr. DR B.A. şu anda Kocaeli Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak çalışan eski bir yüksek lisans öğrencisi olan Ş.K.'nin odasına girdi.

"BENİM OLACAKSIN"
Ş.K.'nın telefonuna el koyarak "Benim olacaksın, seninle evleneceğiz" dediği ve Ş.K.'nın erkek arkadaşı tarafından hediye edilen tabloyu kırdığı iddia edilen B.A., daha sonra odaya giren Ş.K.'nın erkek arkadaşı ile tartıştı.

GÖZALTINDA
Güvenlik görevlilerinin ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. B.A., polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Face'de paylaşım rekorları kırmış bir yazı Bir Dua’nın gerçekleşmesinimi istiyorsun ?Yazımızı mutlaka okuyun. İzmir'de taksi ücretlerine zam: Bindi-indi 30 TL oldu Kılıçdaroğlu'ndan Bahçeli'ye davet: Biletleri ben alıyorum, hadi gidelim