Magazin
03 Mayıs 2022 ( 48 izlenme )
Reklamlar

Ünlü Oyuncunun Eşi Bakın Kim Çıktı

'Atiye', 'Fi', 'Beyaz Gelincik' ve 'Aşk Tesadüfleri Sever' başta olmak üzere çok sayıda sevilen projede rol alan Mehmet Günsür, şimdilerde 'Atatürk' dizisinde Ali Rıza Efendi'yi canlandırmaya hazırlanıyor.

İTALYAN YÖNETMEN İLE EVLİ...

Bugüne kadar rol aldığı projelerle gündeme gelen Mehmet Günsür'ün özel yaşamı da son derece merak ediliyor. Genç kızların sevgilisi olan yakışıklı oyuncunun, İtalyan yönetmen Katerina Mongio ile evli bulunduğu meydana çıktı.

BİRLİKTE GÖRÜNTÜ VERMİYORLAR

Günsür'ün bu evlilikten Ali, Maya ve Cloe isminde üç çocuğu bulunuyor. Ünlü oyuncu, eşiyle beraber poz vermemeye özen gösteriyor.

"SIRILSIKLAM AŞIK OLDUM"

Mehmet Günsür, eşine olan aşkını şu laflarla ifade etmişti: "Onun çektiği bir filmin setinde tanıştık, 30 dakikada sırılsıklam aşık oldum. Film ilişkimiz yüzünden yarım kaldı, aşk devamlılığını koruyor." 47 yaşındaki Mehmet Günsür, eşinden 6 yaş küçük.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Müge Anlı, eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu ile Fenerbahçe maçına gitti Şarkıcı Selen Görgüzel, yüz gerdirme ameliyatı oldu 'Kurtlar Vadisi'nin 'Güllü'sü Erhan Ufak Kurtlar Vadisi hakkında konuştu Muazzez Ersoy, "“Birbirimizin ruhuna dokunduk"