Anasayfa
01 Ekim 2022 ( 16 izlenme )
Reklamlar

3 yaşındaki çocuğun gece yattığı sırada anlattıkları ailesinin tüylerini ürpetti.

3 yaşındaki çocuğun gece yattığı sırada anlattıkları ailesinin tüylerini ürpetti.

Komedyen ve podcast yayıncısı Dan Schreiber, bir takipçisinin kendisine söylediklerini sosyal medyaya taşıdı. Takipçisinin aktardığına göre Dan Schreiber, 3 yaşındaki çocuğun,  "Baba, uzun zaman önce bir ailem vardı. Annemin adı Sochi idi. Bana da Anke adını vermişti. Şimdi ise buradayım ve siz varsınız" dediğini aktardı.
İngiltere'de geniş kitlelerce tanınan komedyen ve podcast yayıncısı Dan Schreiber'in sosyal medya hesabından paylaştığı paylaşım, okurları adeta hayrete düşürdü. Bir takipçisinin 3 yaşındaki oğlunun gece yatmadan önce babasına söylediklerini takipçileriyle paylaşan Schreiber, ailenin reenkarnasyon ihtimali üzerinde durduğunu ifade etti.

"ÖNCEKİ ANNEMİN ADI SOCHİ'YDİ"
Schreiber, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Bir takipçim bana oğlunun gece yatarken söylediklerini anlattı. Çocuk babasına annesinin Sochi ve adının Anke olduğunu söyledi. Ailesinden bahsetti. geçmiş ve şimdi yeni ailesiyle birlikte yaşadığını söyledi." dedi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU
Schreiber'in paylaşımının ardından sosyal medyada konuyla ilgili tartışma başladı. Haberler.com'dan Barış Yahya Çinçin'in haberine göre bazı kullanıcılar reenkarnasyonun mümkün olmayacağını belirtse de bazı kullanıcılar daha önce benzer durumlarla karşılaşıldığını ifade etti.

REENKARNASYON NEDİR?
Reenkarnasyon veya ruh göçü, ruhun sürekli reenkarne olduğuna inanan spiritüalistler tarafından bu olaya verilen isimdir. Reenkarnasyon kavramı, Asya dinlerindeki reenkarnasyon kavramından biraz farklı olsa da benzerdir. Günümüzde ruh göçüne inananların sayısı bir milyarı aşıyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Meclis çalışmalarına verilen ara 28 Şubat'a kadar uzatıldı. İlk bölümü yayınlanan Arak dizisinin adı Kara olarak değiştirildi Nihat Doğan ve Yeşim Salkım Gülben Ergene hakaret ve tehditten dolayı ceza alacak! CHP Milletvekili Murat Çan'dan şoförlere ehliyet affı talebi