Anasayfa
12 Şubat 2024 ( 0 izlenme )
Reklamlar

ABD seçimlerine Taylor Swift etkisi! Hayranları ağzından çıkacak ismi bekliyor

Dünyaca ünlü şarkıcı Taylor Swift'in, Kasım ayında yapılacak ABD seçimlerine önemli bir etki yapması bekleniyor. Yapılan ankette, her 5 kişiden 1'i, 11 Grammy ödülü sahibi pop yıldızının destekleyeceği adaya oy vermeyi planlıyor.

Popüler şarkıcı Taylor Swift, geçtiğimiz aylarda Time dergisi tarafından yılın kişisi seçilmiş ve ABD medya kuruluşu Newsweek'in yaptığı ankete göre, fikir önderliği konusunda dikkat çekici bir rol oynamış durumda.

Redfield & Wilton Strategies tarafından gerçekleştirilen anket çalışmasında, seçmenlerin yüzde 18'i Taylor Swift'in desteklediği adaya oy verme olasılığını 'daha yüksek' veya 'önemli ölçüde daha yüksek' olarak belirtti. Bu, Swift'in sadece müzik dünyasında değil, aynı zamanda siyasi tercihlerde de etkili olduğunu gösteriyor.

Seçimlere katılacak olan 41 milyon Z kuşağı seçmeni arasında, birçok kişinin ünlülerin görüşlerinden etkilendiği belirtilirken, Taylor Swift'in bu genç seçmen kitlesinde önemli bir rol oynayabileceği öne çıkıyor. Kasım ayındaki seçimlerde, Swift'in desteklediği adaya olan ilginin daha da artması bekleniyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Defnedilen Tabuttan Gelen Ses Cemaati Şok Etti! Defnedilen Bebeğin Yaşadığı Anlaşıldı! Ümit Özdağ, Mustafa Sandal ile AK üyesi Tunç arasındaki Suriye tartışmasına da dahil oldu. Mardin'de Selden Yükselen Dereye Düşen 11 Yaşındaki Fatma'yı Arama Çalışmaları Sürüyor Sen Doğru Ol, Kem Belasını Bulur