Anasayfa
02 Nisan 2024 ( 2 izlenme )
Reklamlar

Gururu incinmiş! Viyana'da genelevi basan Afgan mülteci 3 kadını hunharca katletti

Avusturya'nın başkenti Viyana'da yaşanan trajik olayda, bir Afgan mülteci, bir genelevi basarak içeride bulunan 3 kadını öldürdü. Saldırganın, yerel medyaya son müşteri olarak geneleve girmek istediği ancak içeri alınmadığı için gururu incindiği ve bu nedenle cinayeti işlediği öne sürüldü.

Viyana Emniyeti tarafından yapılan açıklamada, genelev binasının dışında kan izleri bulunduğu ihbarı üzerine polislerin olay yerine gittiği belirtildi. Binanın içerisinde yapılan aramalarda 3 kadının cesedine ulaşıldığı ve bir dördüncü kadının da tanık olarak ifadesine başvurulduğu bildirildi.

Polis sözcüsü Philipp Hasslinger, kurbanların cesetlerinde kesikler ve bıçak yaraları bulunduğunu belirtti. Yakalanan şüpheli ise 27 yaşında bir Afganistan uyruklu sığınmacı olarak gözaltına alındı. Şüphelinin, olayda kullanıldığı düşünülen bir bıçakla yakalandığı ifade edildi.

Ölen kadınların kimliklerinin henüz açıklanmadığı ve saldırganın motivasyonuyla ilgili detaylı bir açıklamanın yapılmadığı belirtildi. Ancak yerel medya, saldırganın geneleve son müşteri olarak girmek istediği ancak geri çevrildiği için gururunun incindiğini iddia etti. Bu iddiaya dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Emekçinin Aldığı Ücretin Ortalaması Asgari Ücrete Yanaştı Vaktiyle bir köy ağası bir çoban tutar Kuzey Kore’de covid-19 paniği UZMANLAR UYARDI: Ölümcül Hastalığın 3 Belirtisi Belli Oldu!