Anasayfa
12 Şubat 2024 ( 0 izlenme )
Reklamlar

Konsere giderken rahatsızlanan Alişan hastaneye kaldırıldı! Acil apandisit ameliyatı olacak

Ünlü şarkıcı Alişan, Sivrihisar'daki konserine gitmek üzere yola çıktığı sırada şiddetli karın ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Yapılan tahlillerin ardından acil apandisit ameliyatı geçirmesi gerektiği belirlendi.

Alişan, yaşadığı talihsiz olayı Instagram hesabından paylaşarak takipçilerini bilgilendirdi. Sağ tarafındaki dayanılmaz ağrı nedeniyle Bursa'da acil servise başvurduğunu belirten şarkıcı, ilaçlı tomografi ve kan tahlili sonuçlarına göre hocalarının apandisit ameliyatı olması gerektiğini söylediğini ifade etti. Sivrihisar konserinin bu sebeple gerçekleşemediğini ve acil ameliyatın önerilmediği durumda konser için gelmeyi düşündüğünü belirtti.

Alişan, yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle hayranlarına ve sevenlerine sosyal medya üzerinden bilgi verirken, gelecekteki planlarına dair de sözlerini paylaştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

50 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan K.Ç. Yakalandı Son dakika! Şarkıcı Gülşen, evinde gözaltına alındı. Meksika Devlet Başkanı Obrador: Rusya olmadan Ukrayna toplantısına katılmayacağız Yüz ifadesi dikkatlerden kaçmadı! İmamoğlu'na Kaftancıoğlu'nun kendisi ile ilgili söylediği iddia edilen sözler soruldu