All News
19 Mart 2023 ( 7 izlenme )
Reklamlar

Mansur Yavaş: 'Siz kimsiniz ki havalimanı yapacaksınız' denildi, biz bunu hak etmedik

Mansur Yavaş: 'Siz kimsiniz ki havalimanı yapacaksınız' denildi, biz bunu hak etmedik

Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Cumhurbaşkanı'na kim yalan söylüyor? Bunu söyleyen cezalandırılmalı. Tweetimiz, "Havaalanındaki enkazı temizliyoruz." Bize 'Siz kimsiniz ki havalimanı yapacaksınız' denildi” dedi.

Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Habertürk'te yayınlanan, Fatih Altaylı'nın hazırlayıp sunduğu Teke Tek programına katıldı.

Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş, başkan yardımcılığı ve belediye başkanlığını birlikte yürütmenin mümkün olduğunu söyledi.

Yavaş, “Aynı fikri Sayın Binali Yıldırım'a önerenler, İBB Başkanı olunca Başkan Yardımcısı olacağım diyenler, bunun şimdi olmayacağını söylüyorlar. Sadece iki üç yönetim olduğunu söyleyeceğim Dünkü ifadesinde bunun oldukça mümkün olduğunu belirten başta öğretmenlerin öğretmeni Ergun Özbudun olmak üzere hocaların açıklamaları: “İki iş bir arada yürütülebilir” dedi.

Mansur Yavaş, 6 üyeli masada yaşanan kriz ve başkan yardımcısı önerisiyle ilgili olarak, "Vaktimiz olsaydı şu teklifi yapardık: Beni ve Ekrem'i başkan vekilliği ilan edin, genel başkanlarımızı bırakın. milletvekili ve partilerin başında olmak. Kendi gruplarının başında olmanın daha mantıklı olduğunu söyledi." dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Farah Zeynep Abdullah, Venedik Film Festivali'nde En İyi Kadın Başrol Oyuncu Ödülü'nü kazandı Yok Başkanından Müjde Geldi! Üniversitelere NFT ve Blockchain Bölümleri Geliyor Dilan Polat'ın sınır dışı edilen çocuk bakıcısı Şule, ülkesine geri döndü: Millet olarak rahatlayın Beria Özden, Yunus Emre ile boşanacağı söylentisini yalanladı