Magazin
31 Ocak 2023 ( 10 izlenme )
Reklamlar

Jennifer Lopez, Rol Aldığı Filmde Ölümden Döndü!

Jennifer Lopez, son filmi Shotgun Wedding'den bir sahnede ölümden dirilmekten bahsetti. Lopez, "Son anda ölümden döndük ve şükürler olsun ki hiçbir yara almadık." dedi.

Jennifer Lopez, "Shotgun Wedding" filminin gösterime girmesine az bir zaman kala, yine kendi gibi oyuncu dostlarıyla "Who's Who" adlı oyuna katıldı. Oyunculara "Sette en son kim var?" diye sorun. ve "Role en hızlı kim uyum sağlayacak?" gibi sorular soruldu.

"Çok İyi Bir İş Çıkardık"

"Arka arkaya tehlikeli sahneleri kim çekecek?" Sorusunda Lopez ve Josh Duhamel'e atıfta bulundu.

Jennifer Lopez, programda arkadaşlarına katıldı ve "Bence bu konuda oldukça iyiyiz" dedi, ancak hemen ardından ölme tehlikesiyle karşı karşıya olduğu günü hatırladı.

"Neredeyse Ölüyordum"

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Jennifer Lopez, "Neredeyse uçurumdan düştüğüm gün dışında! Filmin bir sahnesinde gelinliğim arabanın tekerleğine takıldı ve ben de orada uçurumdan düşecekmiş gibi hissettim. 

Bu sahnede gerçekten eteğim arabanın direksiyonuna sıkıştı ve çıkamadım. Arabayla gittim. Josh'a baktım ve "Lütfen beni bırakma" dedim Josh panikledi, "Seni yakaladım, seni yakaladım!" dedi" dedi.

"Son Anda Kurtuldum"

16 Temmuz 2022'de Las Vegas'ta dünyaevine giren Lopez, Ben Affleck ile 20 yıl önce bitirdiği ilişkisine bir şans daha tanıyarak, rol arkadaşıyla son anda kurtulduklarını ve kazanın yara almadan kurtulacağını sözlerine ekledi. .

Gerçek Aşk Sonunda Nikah Masasında Taçlandı

Öte yandan ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ile Oscar ödüllü Ben Affleck, 21 yıl önce sürpriz bir ayrılık yaşadı. 

Ancak ikili yıllar sonra yeniden bir araya geldi ve aşklarını 16 Temmuz 2022'de Las Vegas'ta sade bir törenle nikah masasına taşıdı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Aslışah Alkoçlar, kendini anneannesi Hülya Koçyiğit'e benzetti, paylaşıma yorum yağdı Yıldız Tilbe aynı soruyu soran muhabirlere fena patladı! Sokakta avazı çıktığı kadar bağırdı Konserde kafasına çakmak atılan Fatma Turgut konuştu: Canım çok yandı ve korktum Haluk Levent sözünü tuttu! Şehit Müslüm Özdemir'in ailesine ev aldı, eşyalar da Melek Mosso'dan