Anasayfa
23 Mart 2021 ( 26702 izlenme )
Reklamlar

Mehmet Ali Erbil hastalığa yenik düştü..

İşte Mehmet Ali Erbil'in açıklamaları:

"TESTSİZ TEDAVİ YOK"
"Ben yine hastanedeyim. Çok tanıdık bir ortam. Korona testi yaptırdım yine. Yaptırmadan tedaviye başlamıyorlar.

"16 ŞİŞE SERUM ALIYORUM"
Dün öğlen saatlerinde geldim. 16 şişe serum alıyorum. Tam 20 yıldır... Kiloya göre, 77 kiloyum. Bütün hayır dualarınıza teşekkür ediyorum. Zaten sayenizde iyileştim.

"AMERİKA'DAN İYİYİZ"
Gece az uyudum. Bizdeki sağlık hizmeti hiçbir yerde yok. Benim bu klasik hastalığım var ya, Amerika'da atak geldi. Hemen acile gittik. Bekletiyorlar... Onlar beni içeri alana kadar benim atak geçti.

Tüm sağlıkçılarımıza buradan şükranlarımı sunuyorum. Başta benim profesör ablam olmak üzere... Benden küçük ama saygıdan abla diyorum."

"ANNEMİ HASTANEYE MEHMET ALİ GÖTÜRMÜŞ"
"Annem bana hamileyken, sancısı tutuyor ve onu hastaneye Mehmet Ali götürüyor. Hastanede ben doğuyorum ve babam adımı Mehmet Ali koyuyor. Bizim Fenerbahçeli olmama gibi bir şansımız yok..."

Erbil, canlı yayına katılmak için istek gönderen erkek takipçilerini reddetti.

"ERKEKLER CANİ"
"Şiddet olaylarının arttığı bir ülkede erkeklere prim veremem. Kusura bakmayın. Ben erkeklerin haberlerinin çıkmasından bile taraf değil. Koltukları kabarıyor, prim yapıyor caniler."

"TELEVİZYONA DÖNECEĞİM"
Sağlık sorunları nedeniyle ekranlara ara veren Erbil, bir de müjde verdi: "Kendimi biraz daha iyi hissedersem, televizyon programlarına başlayacağım galiba bakalım..."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu gıdalar beyninizi tüketiyor! Bedeni mikroplarla dolduran gıdalar Canlı yayında inanılmaz itiraf İLLER BELLİ OLDU UYMAYANA HAPİS Kanser diye bir şey yok sadece B17 vitamini eksikliği var.