Anasayfa
24 Şubat 2021 ( 16686 izlenme )
Reklamlar

virüsü yıllar öncesinden bilen kahin baba vanga 2021 yılı kehaneti

Gerçek adı Vangeliya Pandeva olan Baba Vanga, 31 Ocak 1911’de bugün Makedonya topraklarında bulunan Strumitza köyünde dünyaya geldi.
Baba Vanga, bu tarihten sonra Orta Çağ’ın ünlü kahini Nostradamus gibi, sonradan gerçek olan kehanetlerde bulunarak, uluslararası üne kavuştu. Hayattayken kehanetleri Bulgar hükümeti tarafından kaleme alınarak saklanan Baba Vanga’nın söylediklerinin büyük bölümü doğru çıktı.
16 yaşındayken yıldırım çarpması sonucu görme yeteneğini kaybeden Baba Vanga’nın kehanetlerinin bazılarının gerçekleşmesi üzerine insanlar ünlü kahinin 2021 kehanetlerini araştırmaya başladı.Ölmeden önce Baba Vanga ile tanışan ve ünlü kâhini ziyaret eden Bulgar sporcu ve antrenör Neshka Stefanova Robeva, Baba Vanga’nın koronavirüsü bildiğini yazdı.Sosyal medya hesabı üzerinden duyuran 73 yaşındakİ Robeva, “Baba Vanga, onu yıllar önce ziyaret ettiğimde bana, ‘Neshka, korona hepimizin üzerinde olacak’ demişti. O zaman ne demek istediğini anlayamamıştım. Çünkü korona kelimesi Bulgarcada, koruma ve Rusya’nın ülke dışında hakimiyeti geliyordu. Ben de bunun bütün ülkenin Rusya’nın gönderimini söylemek istediğin sandım. Sadece durumu şimdi anladım. ” dedi.

İşte 2021 ve sonraki 12 yıl için Baba Vanga’nın öngörüsü;
2021- Dünya’nın yörüngesinde hafif bir kayma oluşuyor
2025 – Avrupa’da hala çok düşük bir nüfus var
2028 – Yeni bir enerji keşfediliyor. Dünya’da açlık azalıyor. Venüs’e insanlı araç gönderiliyor

2033 – Kutuplardaki buzullar eriyor. Okyanusların su seviyesi yükseliyor
2043 – Dünya ekonomisi düzeliyor. Müslümanlar Avrupa’ya egemen oluyor

26 ilkokul öğrencisini istismar eden öğretmene tarihi ceza488 izlenme Salgının biteceği net tarih açıklandı ! B'akın ne zaman bitiyor.3976 izlenme

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir İlk Gerçekleşti! SGK, SSK, Bağ-Kur, Emekli Milyonlarca Kişiyi Kapsıyor ! O İLDEKİLERİ BAKAN UY-ARDI! SON DAKİKA | İstanbul Valiliği resmen açıkladı: Pazartesi itibariyle tekrar başlayacak EMEKLİLER İÇİN DEĞİŞTİ