Anasayfa
12 Aralık 2020 ( 6416 izlenme )
Reklamlar

GÜNÜN EN İ-ĞRENÇ HABERİ !

İstanbul’da 11 ya-şındaki küçük k-ız ç-ocuğuna c-n-sel t-acizde bulunan şüp-heli şehir dışına kaçmak üzereyken otogarda yakalandı. Şü-phelinin, markette ta-ciz ettiği kişinin 19 yaşındaki kı-z arkadaşı old-uğunu iddia etmesi üzerine daha önce adli kontrolle serbest bırakıldığı öğrenildi. Gerçek mağdurun 11 ya-şındaki kız çocuğu olduğu anlaşılınca da bu kez tu-tuklanarak c-ezaevine gönderildi.
 

Esenlerde bir markette yaşandığı belirtilen bir t-ciz olayı sosyal medyada infiale yol açtı. -T-cize uğrayan çocuğun zihinsel engelli olduğu beirtilerek paylaşılan görüntülerin ardından harekete geçen polis ekipleri, şü-pheli A.O.’yu gözaltına aldı. Ancak yapılan ilk araştırmalarda, mağdurun kimliği belirlenemedi.


BAŞKA BİR İSİM VERDİ
Bunun üzerine polis ekipleri, A.O.’ya ta-ciz ettiği kişiyi tanıyıp tanımadığını sordu. Bunun üzerine, A.O. 19 yaşındaki bir kadının ismini verdi. Aralarında i-lişki olduğunu iddia etti. Kadının şehir dışında olduğunu ve zihinsel engeli bulunmadığını belirleyen polis, A.O. hakkında ‘Ahlaka aykırı hareketten’ işlem yaparak adliyeye sevk etti. Mahkemeye çıkarılan şüpheli adli kontrolle serbest bırakıldı. Soruşturmayı sürdüren polis, şehir dışındaki kadına ulaşarak ifadesine başvurdu. Genç kadın, olay tarihinde İstanbul’da olmadığını ve görüntülerdeki t-acize uğrayan kişinin kendisi olmadığını belirtti.
 

OTOGARDA YAKALANDI
Bu bilgi üzerine yeniden araştırma yapan ekipler, mağdurun 11 yaşından küçük bir kız olduğunu belirledi. Küçük kızı ta-ciz eden şüpheli, otogarda farklı bir ile kaçmaya çalışırken düzenlenen baskınla gözaltına alındı. Baskın anları kameralara da yansıdı. Şüpheli bu kez çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

GÜNEŞ AÇTI DİYE SEVİNMEYİN İçişleri Bakanlığı’ndan #sondakika sokağa çıkma kısıtlaması açıklaması Ü*ZERİNDEN 10 T*REN G*EÇMİŞ Tüketmeyin