Anasayfa
01 Ağustos 2021 ( 28733 izlenme )
Reklamlar

Sağlık Bakanı Koca'dan Biontech Aşısı olanlara ÇOK KÖTÜ Haber!

Son dakika: Koronavirüse karşı aşılama tüm hızıyla sürerken Bakan Koca'dan vatandaşlara kritik BioNTech aşısı için çağrısı geldi. Bakan Koca, "Çarşamba günü aşacağımız bir gelişme var. Biontech aşısının üretiminde yaşanan aksama sebebiyle ülkemize sevkiyatta birkaç gün azalma olacak. Bu aşıyı tercih edenlerin aşı olmaya randevu almadan gelmemesini rica ediyorum" dedi. Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüse karşı Türkiye'de de aşılama çalışmaları son hız devam ediyor. Bugüne kadar ülkemizde 72 milyonun üzerinde 1., 2. ve 3. doz aşılama yapılırken Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan yeni bir açıklama geldi.
ÇARŞAMBA GÜNÜNE DİKKAT ÇEKTİTwitter üzerinden vatandaşlara önemli bir uyarıda bulunan Bakan Koca, "Merhaba. Çarşamba günü aşacağımız bir gelişme var. Biontech aşısının üretiminde yaşanan aksama sebebiyle ülkemize sevkiyatta birkaç gün azalma olacak. Bu aşıyı tercih edenlerin aşı olmaya randevu almadan gelmemesini rica ediyorum. Anlayışınız için sağ olun. Sinovac'ta aksama yok" ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MİLYONLARI İLGİLENDİRİYOR 20 Milyon Emekliyi İlgilendiriyor 4 Gençle İlgili Korkunç BİR BABA ANCAK BU KADAR GÜZEL ANLATILABİLİRDİ..